Vikings Oświęcim po raz drugi

  DSC_5353  W kolejnym meczu Małopolskiej Amatorskiej Ligi Hokejowej przeciwnikiem Żubrów Kraków będzie drużyna Vikings Oświęcim. Spotkanie to zostało zaplanowane na pierwszy dzień marca na godzinę 20:10 na hali MOSiR w Oświęcimiu. Będzie to ostatni wyjazdowy pojedynek krakowian w sezonie zasadniczym.

   Spotkanie owo będzie kluczowe dla ostatecznej sytuacji obu drużyn w tabeli MALH. Aktualnie Żubry i Vikingów dzieli jedynie punkt i aby pozostać w grze o Puchar Harnasia obydwa zespoły powinny dołożyć w tym meczu do swojego dorobku punkty za zwycięstwo. Obie ekipy w ostatniej kolejce były górą na swymi przeciwnikami. Oświęcimianie pokonali lokalnych rywali Unię Oświęcim Amatorów po karnych, podczas gdy Żubry zasłużenie wygrały u siebie z wiceliderem tabeli Góralami Nowy Targ. W poprzedniej rundzie mecz pomiędzy Vikingami i Żubrami zakończył się zdecydowanym zwycięstwem krakowian 5:2.

     Liczymy na dobre zawody w wykonaniu Żubrów. Nie ma wątpliwości, że zawodnicy są świadomi stawki tego meczu i dołożą wszelkich starań , aby wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Wszystkich będących w niedzielny wieczór w Oświęcimiu zapraszamy na halę przy ulicy Chemików 4, a tych, którzy nie dadzą rady przybić na halę prosimy o trzymanie kciuków za Żubry Kraków.