Żubry wracają na Siedleckiego!

DSC_5564W najbliższy sobotni wieczór rozgrywki I ligi MALH wracają pod Wawel. Po rozegraniu meczy w Krynicy oraz Oświęcimiu, drużyna Żubrów Kraków powraca do siebie, na taflę przy ulicy Siedleckiego w Krakowie, aby tam podjąć ekipę Górali Nowy Targ.

Mecz ten będzie miał zasadnicze znaczenie dla sytuacji w tabeli krakowian. Obecnie, po ostatnich dwóch porażkach w Oświęcimiu Żubry spadły na ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Aby zachować szansę na grę w fazie play-off drużyna spod Wawelu musi odnieść w tym  meczu zwycięstwo. Sezon zasadniczy ma się ku końcowi i poza meczem z nowotarżanami, do rozegrania pozostaną jedynie dwa pojedynki: z Vikingami i Unią Oświęcim.
Ekipa z Podhala przystąpi do pojedynku z Żubrami w bojowych nastrojach. W rozgrywanym w Nowym Targu meczu z krakowianami udało się Góralom zwyciężyć 6:2. Co więcej w ostatnim meczu pokonali oni Vikingów z Oświęcimia i dzięki temu w tabeli zajmują drugie miejsce z czternastoma punktami na koncie i solidną przewagą nad zajmującymi trzecie miejsce Unitami.
Dla Żubrów mecz może zaważyć na rezultacie w całym sezonie MALH, więc nie ma wątpliwości, że krakowianie pokażą hokej w swoim najlepszym wykonaniu. Tego samego można się spodziewać ze strony przeciwników z Nowego Targu, więc będziemy pewnie świadkami dobrego widowiska. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich do kibicowania Żubrom na hali Cracovii przy ulicy Siedleckiego. Drużyny wejdą na lód 21 lutego o godzinie 21:30. Zapraszamy!