Na początek roku Diabły

   DSC_5864   Po przerwie związanej ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem, swoje rozgrywki wznawia Małopolska Amatorska Liga Hokejowa. Dla grających w niej Żubrów Kraków przyszła kolei na wizytę w Krynicy i pojedynek z tamtejszymi Diabłami. Mecz ten odbędzie się w sobotę 17 stycznia o godzinie 21.

         Gospodarze spod Góry Parkowej niewątpliwie będą pałać żądzą rewanżu za ostatni mecz z Żubrami. Przypomnijmy, że zakończył się on heroicznym zwycięstwem krakowian 5-3. Dodatkowego smaczku tej rywalizacji dodaje aktualna sytuacja w tabeli. Pięć z sześciu ekip 1 ligi mieści się w dwu punktach, a cztery, w tym Żubry i Diabły mają taką samą liczbę oczek. Walka o wejście do fazy play-off zapowiada się pasjonująco. Nie ulega wątpliwości, że każdy punkt może zaważyć na końcowym sukcesie lub porażce.

        Ścisk w tabeli oraz będący jeszcze świeżo w pamięci ostatni pojedynek aktualnych rywali zwiastuje, iż możemy spodziewać się porywającego spotkania. I właśnie takiej batalii na lodzie, zakończonej oczywiście pozytywnie dla Żubrów oczekujemy. Prosimy kibiców o trzymanie za nas kciuków, oraz zapraszamy do zapoznania się z pomeczową relacją.