Weekendowy dwumecz z Wojownikami

DSC_5602Po zagranicznych wojażach Żubry Kraków wracają na ligowe podwórko. 30 oraz 31 stycznia 2015 roku w oświęcimskiej hali MOSIR zagrają z  drużyną Wojowników Oświęcim. Piątkowe spotkanie zaplanowane jest na 22:40, podczas gdy sobotnie odbędzie się o godzinie 18.30.
Wojownicy to ubiegłoroczny zdobywca pucharu Harnasia- nagrody dla zwycięzcy MALH. W tym sezonie wiedzie im się całkiem nieźle, zajmują drugie miejsce w tabeli z 10 punktami za trzy wygrane i jedną porażkę w rzutach karnych. W ostatnim rozegranym meczu oświęcimianie pokonali u siebie Diabły Krynica 5:2.
Żubry Kraków natomiast aktualnie zajmują piąte miejsce w tabeli z siedmioma oczkami na koncie. Po ostatnich meczach z Diabłami(wygrana u siebie i porażka po karnych na wyjeździe) oraz po meczach na turnieju w Czechach można być pewnym, że podopieczni trenera Krzysztofa Wieczorkiewicza tanio skóry nie sprzedadzą. Co prawda po kilku zawodników narzeka na drobne urazy, jednak na pewno każdy z nich wykrzesze z siebie maksimum, aby osiągnąć upragniony sukces.
Liczymy na dobrze zawody w wykonaniu Żubrów, które zaowocują jak najwyższą zdobyczą punktową.